Yok Artık! Cep yazıcısı yapmışlar!
Yazı 5
Bilgi 5
Görsel 5
Konum 5
Tecrübe 5

Dün büyük bir elektronik mağazalar zincirinin küçük bir şubesine gittim. Her zamanki camekan alışverişimi yaparken (camekan alışverişi: satın almak amaçlı değil, sadece gezmek amaçlı mağazaları tur atmak )  cep telefonları reyonuna da uğramadan geçmeyeyeyim, darılırlar sonra dedim. Buraya kadar gelmişsin , yanımıza uğramamışsın derler vesselam. Herneyse; reyondayken gözüme minik bir ürün takıldı.. Önce taşınabilir depolama ..

Summary 5.0 süper
Yazı 0
Bilgi 0
Görsel 0
Konum 0
Tecrübe 0
Okuyucu Puanlama Sistemi: Siz de bu yazıya puan verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken puanlamanızı yapıp "Puan ver" butonuna tıklamak.
Puan ver
Summary 0.0 kötü

Yok Artık! Cep yazıcısı yapmışlar!

Dün büyük bir elektronik mağazalar zincirinin küçük bir şubesine gittim. Her zamanki camekan alışverişimi yaparken (camekan alışverişi: satın almak amaçlı değil, sadece gezmek amaçlı mağazaları tur atmak )  cep telefonları reyonuna da uğramadan geçmeyeyeyim, darılırlar sonra dedim. Buraya kadar gelmişsin , yanımıza uğramamışsın derler vesselam. :)

Herneyse; reyondayken gözüme minik bir ürün takıldı.. Önce taşınabilir depolama aygıtı sandım. Ama tipi öyle bir aygıda göre fazla güzeldi. Kaplanın avına yaklaştığı gibi sessiz ve emin adımlarla yaklaştım cihaza. Yaklaştım, yaklaştım… Bir de ne göreyim! LG, pocket printer adında, cep telefonu boyutunda, minicik bir yazıcı yapmış! Bu yazıcı mürekkepsiz bir sistemle, özel resim kağıtlarına renkli fotoğraflar basıyor. İsterseniz kablolu, isterseniz bluetooh ile bağlıyorsunuz telefonunuzu, hoopp, fotoğrafınız basıldı! Fotoğraflar küçük ama olsun; baskı fotoğrafa her zaman dijital fotoğraftan daha fazla önem vermişimdir.

El hasılı vel kelam; bu üründen en kısa zamanda alacağım ve seyahat çantamdan aşla çıkarmayacağım!

Add Comment RegisterYorum Yaz